Żelowe paznokcie

Żelowe paznokcie są dobrym rozwiązaniem dla tych kobiet, które lubią mieć zadbane dłonie, jednak nie mają czasu na to, by co kilka dni poprawiać swój manicure. Żelowe paznokcie są bardzo podobne do akrylowych, różnią się jednak tym, iż żelowe są mniej inwazyjne, co jednak za tym idzie także mniej trwałe.
Przeczytaj również: Jakie ceny ma nasz dentysta?
Żel nakłada się na wcześniej przygotowaną płytkę paznokcia a następnie naświetla promieniami UV. Po około 3 minutach żelowa warstwa osiąga odpowiednią twardość.
Przeczytaj również: Maseczka z drożdży
Tak wykonany manicure utrzymuje się na paznokciach około 2 – 4 tygodni, co jest zależne od tego, jak szybko rosną paznokcie oraz od prowadzonego trybu życia. Ubytki, które będą pojawiały się wraz z tym, jak paznokcie odrastają, należy regularnie uzupełniać.
Przeczytaj również: Maseczki dla urody
Jeżeli po nałożeniu żelowych paznokci nie będziesz o nie należycie dbała i odwiedzała kosmetyczki, to paznokcie odpadną. Podobnie będzie w przypadku, kiedy gołymi rękoma będziesz wykonywała ciężkie prace, które mogą uszkodzić żel i doprowadzić np.
do jego pęknięcia. Gdy będziesz już chciała usunąć paznokcie żelowe najlepiej udaj się z tym do profesjonalistki, gdyż ich samodzielne usuwanie może doprowadzić do zniszczenia także twoich naturalnych paznokci.
Kategorie artykułów
Polecane artykuły

Turystyka edukacyjna: jak zaplanować atrakcyjną wycieczkę szkolną?
Turystyka edukacyjna zyskuje na znaczeniu w dzisiejszym świecie, gdzie nauka i rozwój osobisty są kluczowe dla sukcesu młodych ludzi. Wycieczki szkolne, zielone szkoły czy obozy to propozycje, które coraz częściej pojawiają się w ofercie firm organizujących takie wyjazdy. Dzięki współpracy ze specja

Taksówki powietrzne a transport drogowy - porównanie efektywności czasowej
W ostatnich latach zauważalny jest wzrost popularności taksówek powietrznych, co wynika z rosnących potrzeb klientów oraz rozwoju technologii. Usługi te stają się coraz bardziej dostępne i przystępne cenowo, co sprawia, że zyskują na znaczeniu w nowoczesnym transporcie. Efektywność czasowa obu form