Karwacki

Dobrze skrojone

Ubrania ciążowe na jesień

Jesień to szczególna pora roku – pełna kolorów i pięknych dni. Czasami jednak jesienna pogoda bywa nieco kapryśna, dlatego właśnie wtedy tak trudno wybrać odpowiednie ubrania.

Problem wyszukania odpowiednich kreacji dotyka w szczególności przyszłe mamy, które również pragną wyglądać pięknie. W co jednak najlepiej ubrać się podczas ciąży w okresie jesieni, by pięknie się prezentować? W czasie jesieni doskonale sprawdzą się modne, oversize’owe fasony.

Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się również workowate swetry, stylowe płaszcze czy krótkie kurtki. Dobrym rozwiązaniem będą też kolorowe, ciążowe dżinsy lub wygodne legginsy.

Niezależnie od tego, na co przyszłe mamy zdecydują się postawić, powinny koniecznie pamiętać o wygodzie, która w czasie ciąży jest przecież najważniejsza. Idealnym uzupełnieniem jesiennych kolekcji dla pań w ciąży okażą się oczywiście kolorowe dodatki, takie jak szale, chusty czy apaszki.

Warto także postawić na swą kreatywność i stworzyć niesamowite kreacje, dzięki którym przyszłe mamy będą z pewnością czuć się pięknie i wyjątkowo.